Anabolikler, Steroidler, Proteinler - Ne anlama geliyor?İnsanlar "anabolikler" yahut hatta "protein" kelimelerine yeterince tepki göstermediklerinde dönem geçmedi. Bazen sporcuların "spor yemeği" ifadesini mücrim eş şeyle ilişkilendirdiği bir duruma de gelir. proteinler - sadece grup bu başka bu Anabolizanlar, üçüncü ekip anlamına geldiğini düşünüyorum, steroidlere müşterek eşanlamlı olduğunu düşünür. bir hayli şahıs kendince "spor yemeği" okunuşu "proteinler" gibi kavramlar aynıdır. Bunun nedeni nedir?

Cevap gösterişsiz okunuşu çıplak - bu insanlar sadece bu kavramların anlamlarının farkında değiller. Bu yazıda anyonlar, steroidler okunuşu proteinler göre neyin durduğunu açıklamaya çalışacağım.

Her şeyden önce, aynı anabolizmin bilimsel aynı kavramını hazırlayacağım. Anabolizm sentez - diri organizmada, hücre okunuşu dokuların yapısal parçalarının oluşumu ve güncellenmesine müteveccih ancak paradigma kimyasal süreçtir, sofistike moleküllerin enerji birikimi ile daha olağan olanlardan sentezlenmesinden oluşur. Daha süssüz müşterek ifadeyle, anabolizm, artırmayı arzuladığımız bilinmeyen dokuların inşası sürecidir.

Bu nedenle mantıksal sonucu izler - anabolikler bunu yahut dokuyu anabolizme yaya maddedir. Örneğin, aynı yağlı doku maksadıyla - anabolikler fırın ürünleri, yağlı yiyecekler, durgun eş yaşam şeklidir. Ayrıca, anabolizmin kaslar sorununa ineceğiz.

Yani, tek adale doku oluşturmak ayrılmış anabolikler steroid okunuşu steroid olmayanlara ayrılır.
Steroid anabolikler anabolik steroidler sentetik hormon Bu web sitesini ziyaret edin faal preparatlardır. Ancak müteaddit beden geliştiricisi kendince bu kavramlar sadece aynı kavram yoluna meri - steroidler. Sporcular türünden kullanıldığında, adale ağırlığı ve gücünde çok mühim artışlar sağlarlar. Başlangıçta deva hakkında yapılmışlardır, bu nedenle müşterek benzer yararlı nitelikler vardır. Bu preparatların aynı tikel Bu linki tıklayın özgür satış kendince yasaklanmıştır ancak bunların çoğu Bu web sitesini ziyaret edin Legit vücut geliştirme steroidleri tedarikçilerinden çevrimiçi olarak temin edilebilir .

Steroid olmayan anabolikler genellikle tamamen yasanın preparatlardır. Her zamanki yiyecekler haricinde, bu kavram vitaminleri, nootroplar, vejetatif adaptojenler, aktoprotektörler, hipofiz hormonları, insülin, Anapolon etkin anaboliklerine atfedilebilir [https://www.alosteroidsp.com/] okunuşu eczanelerde görülebilen diğer bazı preparatlar. Ayrıca spor yemeği de burada.

Spor besinleri - fiziksel aktiviteyi arttıran kişiler kendince özel olarak üretilen maddeler ekseriyetle toz, kapsül, tablet, içecek şeklinde. Bu müstahzarlar sırayla sporcuların besin maddelerine, vitaminlere daha fazla ihtiyaç duymasına neden olmakta, ancak sporda daha yetişkin sonuçlar elde etmelerine yardımcı olmaktadır.

Ve son sorun burada "protein" kavramıdır. Bunu tarif etmek fazla basittir: protein, "fiber" kelimesinin eksiksiz eşanlamlısıdır. Bodybuilders okunuşu powerlifters bunu kullanmayı sever. Aynı zamanda rastgele aynı spor mağazasına girmiş okunuşu bunu ya da bu spor yemeğini gördüklerini, buna im ettiğini ve mutlaka "yanlış" olan bu yemeği "protein" olarak adlandırdıklarını söylediler. Aslında protein daha geçmiş zaman okunuşu belirttiğim gibi yalnızca liftir.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Anabolikler, Steroidler, Proteinler - Ne anlama geliyor?”

Leave a Reply

Gravatar